Kullanıcı Girişi
E-Posta
Sifre
Yeni Üye  Şifremi UnuttumHızlı Arama

Banka Hesap Bilgileri
Vizyon Otomotiv SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Finansbank-
Langa Laleli Şubesi
IBAN NO: TR520011100000000021276910

Garanti Bankası -Aksaray Şubesi
IBAN NO: TR810006200000500006298224

Türkiye İşbankası-Aksaray Şubesi
IBAN NO: TR050006400000111220327140

Yapı Kredi Bankası-Aksaray Şb.
IBAN NO: TR910006701000000062428145

PTT-Aksaray Şubesi
SABİT KÖSE: 088358778.02.2023 Döviz Kurları
EURO 0,00 TLSatış Şartları

1-) 18 yaşından küçük kişiler vizyonoto.com ‘dan alışveriş yapamaz. vizyonoto.com’dan yapılacak alışverişlerde Kredi Kartı (Visa, Mastercard) veya Havale/EFT yöntemi ,anlaşmalı kargo şirketi ile kapıda ödeme sistemi kullanılabilmektedir. Bunlar dışında herhangi bir şekilde ödeme kabul edilmemektedir.

2-) Sipariş tarihinden sonra gerçekleşen, daha önceden ön görülemeyen sebeplerden (tabii afet, savaş, terör, iletişim hatlarındaki büyük sorunlar vs.) dolayı sözleşmeyi imzalayan tarafların sorumluluklarını yerine getirememeleri ve bu durumun on (10) günden fazla sürmesi durumunda tarafların her birinin tek taraflı fesih hakkı doğacaktır.

3-) vizyonoto.com üzerinden saat 13:00 e kadar verilen siparişler eğer elimizde mevcut ise aynı gün kargoya verilir. Mevcut değilse müşteri bilgilendirilir ve en geç 3 iş günü içinde kargoya verilir.Temin ve ulaştırma sisteminde . Nadiren de olsa, tedarikçi firma stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu tür sorunlardan dolayı ürünün temin edilememesi veya teslimatın dört (4) iş günü gecikmesi durumunda müşterilerimiz bilgilendirilir ve istenirse ürün bedeli olarak alınmış olan tutar iade edilirek sipariş iptal edilir.

4-) vizyonoto.com, müşterine satın aldıkları ürünleri kargo ile ve sigortalı olarak ulaştırmaktadır. Teslimat sırasında ürün paketi müşteri tarafından kontrol edilmeli, hasarlı paketler teslim alınmayarak kargo görevlisine tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra sitemizin iletişim bilgileri kısmındaki telefon numaraları aranarak durum bildirilmelidir. Bunun akabinde sipariş yeniden hazırlanarak en kısa zamanda gönderilecektir. Eğer hasarlı, paketi açılmış ürünü teslim alırsanız kargo firmasının ürünü size tam olarak ulaştırdığını kabul etmiş olursunuz.

5-) Satın alınan ürünler, fatura tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde, paketi açılmadan, kullanılmadan ve nedeni belirtilerek iade edilebilir. Müşterinin sadece ürün iade formunu doldurarak vizyonoto.com 'a ulaştırması yeterlidir. Tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.


vizyonoto.com' dan aldığınız tüm ürünler ithalatçı garantisi altındadır. Ürünler T.C Sanayi ve Ticaret Bakanlığının ilgili ürün gruplarına belirlediği süre zarfında garantilidir .

vizyonoto.com faturanızı saklamanızı öneririz, vizyonoto.com faturanız garanti belgenizdir. vizyonoto.com’dan alışveriş yapan kişi ve kuruluşlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır.
Şimdi Alışveriş Zamanı

 
Haberler
Vizyon Otomotiv

Firmamız 2004 yılında İstanbul'un Aksaray ilçesinde, Japon ve Kore araçlarına iat yedek parça satışı için,Bülent Çapan ve Sabit Köse tarafından kurulmuştur.Japon ve Kore grubu araçlar başta olmak üzere: Hyundai , Toyota, Mitsubishi, Mazda, Nissan, Honda,Isuzu, Daewoo, Tata, Suzuki, Kia, Proton, Daihatsu, Chevrolet, Cherry, Dfm marka,araçların gerek orijinal gerek yan sanayi yedek parçalarının satışında hizmet vermektedir.

WEB SAYFAMIZ AÇILMIŞTIR

Bol Yedek Parça ,Kaliteli ve Güleryüzlü hizmet,Zamanında adrese teslimat

Oto Yedek Parça vizyonoto.com den alınır

Oto Yedek Parça vizyonoto.com den alınır.

TÜRKİYENİN EN GENİŞ OTO YEDEK PARÇA PORTALI

TÜRKİYENİN EN GENİŞ OTO YEDEK PARÇA PORTALIBize Ulaşın